Advokacie aneb obhajoba zájmů

 

17. května 2023, Pardubice

Konference na téma: advokacie lidí se zkušeností s duševním onemocněním.

Proč je advokacie důležitá? Kde všude se děje? Kdo ji realizuje?

O čem konference bude?

V dopolední, přednáškové, části i v odpolední workshopové části se budeme zabývat tématem advokacie lidí se zkušeností s duševním onemocněním.

Advokacie probíhá na mnoha úrovních. V rámci konference se dotkneme všech těchto úrovní. Od sebeobhajoby, přes advokacii v týmu, v kraji, i na národní úrovni.

 

Dopolední přednáškový blok

V dopolední části se můžete těšit na vystupující, kteří se sami aktivně zapojují do obhajoby lidí se zkušeností s duševním onemocněním. Aniž by nad tím přemýšleli a nastavovali si to jako cíl, při své práci obhajují sebe, své klienty i celou skupinu lidí se zkušeností.

Odpolední workshopy

Tři paralelní workshopy nám umožní se více zaměřit na témata spojená s podporou reformy péče o duševní zdraví v krajích, rozvojem a podporou peerství ve zdravotních a sociálních službách .

Videopozvánka na konferenci

Vystupující a přednášející

V rámci celého dne se na podiu v sídle Pardubického kraje vystřídají zajímaví řečníci. Na úvod vystoupí ředitel Národního ústavu duševního zdraví. Dále pak celá řada zástupců lidí s duševním onemocněním z celé ČR. z mnoha vystupujících Vám představujeme:

Petr Winkler

Ředitel Národního ústavu duševního zdraví

Iva Sykáčková

Koordinátorka pracovní skupiny lidí se zkušeností s duševním onemocněním DIVI-ZNA, peer konzultantka v Domově Na cestě ve Skutči

Dana Chrtková

Předsedkyně spolku DIALOGOS

Kateřina Hlubučková

Předsedkyně spolku JAKALUS

Zuzana Kučerová

Krajská koordinátorka služeb péče o duševní zdraví v Královéhradeckém kraji

A mnoho dalších vystupujících

Registrace na konferenci

Vstupné na konferenci je 50 Kč. Vstupenku je možné si koupit přes portál smsticket.cz. Portál si k této ceně účtuje ještě poplatek 10 Kč za transakci. V ceně vstupenky získáte vstup na konferenci, občerstvení v rámci konference (káva, čaj, voda, zákusky). V případě problémů s registrací či platbou nás neváhejte kontaktovat.

Záštita

Akce se koná pod společnou záštitou náměstkyně hejtmana Pardubického kraje Michaely Matouškové a radního Pavla Šotoly.

Konferenci pořádají

Registrujte se ihned

Neváhejte a rovnou si zajistěte jedno z 90 míst na konferenci. Těšíme se na Vás.

Kontaktujte nás